iAgro.lt - inovatyvi įranga ūkininkams (lygiagretaus vairavimo įranga, GPS ir kt.)

Reklama

  • imon

Reklama

Atsispausdinti Facebook Twitter LinkedIn Twitter
iAgro.lt - inovatyvi įranga ūkininkams (lygiagretaus vairavimo įranga, GPS ir kt.)
Komentarai:
Visi komentarai (0) | Komentuoti
Įkelimo data: 2022-05-03 | Peržiūrėta: 23
iAgro.lt - inovatyvi įranga ūkininkams (lygiagretaus vairavimo įranga, GPS ir kt.)
Jeigu norite valyti savo ūkį moderniai, iAGRO Jums gali pasiūlyti inovatyvių tiksliosios žemdirbystės produktų. Visada randame optimalius sprendimus visoms žemės ūkio darbų operacijoms. Galime sumontuoti „Trimble“ automatinio vairavimo sistemas, kurios vairuoja traktorius iki 2.5 cm tikslumo, kurios tuo pačiu metu gali valdyti ISOBUS padargų sekcijas, naudoti kintamos normos tręšimo žemėlapius, kaupti ir siųsti duomenis apie atliktus darbus ir atlikti dar daugybę kitų papildomų funkcijų. Taip pat turime tokius prietaisus kaip grūdų drėgnomačiai, kurie matuoja drėgmę net iki 0,1% tikslumu bei „Wintex“ dirvos mėginių paėmimo įrangą, kuri gali paimti net du mėginius vienu metu.
Mūsų naujausios „Trimble“ lygiagretaus vairavimo sistemos bus praktiškiausias sprendimas darbams už prieinamą kainą. Mes Jums galime pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį. „iAGRO“ specialistai Jums suteiks išsamią informaciją apie aktyvias ir pasyvias padargo valdymo ir vairavimo sistemas, kad visiškai eliminuotumėte persidengimus ir disbtumėte maksimaliu efektyvumu.

Iškilus klausimams dėl tiksliosios žemdirbystės technologijų, veikimo ar kainos drąsiai kreipkitės į mūsų specialistus, kurie visada pasiruošę padėti ir surasti geriausia sprendimą būtent Jūsų ūkiui.
Kaina: Sutartinė.
Miestas: Kauno r.
Telefonas: +37061600222
Atsispausdinti

Pranešti apie netinkamą skelbimą


Pranešimas:

Reklama

Vartotojo prisijungimas


Priminti slaptažodį | Registracija